חתונות אביב

האביב הוא עונה שיש בה קסם מיוחד. ריח הפריחה באוויר, השמש שמתחילה לשקוע בשעה מאוחרת של אחר הצהריים והתחושה הממכרת שעוד רגע מגיע הקיץ. אלה בדיוק הסיבות אשר בגינן זוגות רבים רוצים לערוך את החתונה שלהם בתקופה זו. הם רוצים שאלה יהיו בתפאורה שלהם בזמן שהם נודרים נדר לחיות ביחד, מחליפים טבעות וממסדים את הקשר הזוגי ביניהם. כשבוחרים בצורה נכונה את האולם שבו תתקיים חתונה האביב שלכם – תהיו בטוחים שיהיה זה אירוע מיוחד ובלתי נשכח, גם עבורכם וגם עבור האורחים שלכם.

כיום החתונות הם אירועים שונים ממה שהם היו בעבר. כבר לא מדובר באירועים רגילים ושגרתיים שכל אחד יודע מה עומד לקרות בהם. היום אתם, החתן והכלה מתאימים את החתונה שלכם לטעם האישי שלכם, לרצון שלכם והכי חשוב – לחלומות שלכם! חתונה באמורה אירועים בפתח תקווה, תגשים החלום שלכם כמו שרציתם וקיוויתם. אם אתם חולמים על חתונה מצומצמת של עד 350 אורחים – נשמח להזמין אתכם לראות את האולם המעוצב שלנו, את המיקום המושלם ואת כל מה שאנחנו מציעים לכם בחתונת האביב שלכם.

חתונה באביב

 

כשכל הנתונים מתאימים – מתקבלת חתונה בלתי נשכחת!

בלב אזור סגולה שבפתח תקווה, במיקום שנוח להגיע אליו מכל אזורי הארץ נמצא אמורה אירועים – מתחם הכולל אולם וגן אירועים מטופח ומוריק. כשתגיעו אלינו תוכלו לדמיין את האורחים שלכם נעים בחלל המעוצב ותראו את החתונה שלכם מתרחשת בדיוק כמו שרציתם וחלמתם. אם תרצו לשדרג את האירוע שלכם ולעשות אותו אפילו יותר וואו – נשמח לעזור ולהציע רעיונות והשראה מחתונות שכבר התקיימו אצלנו והיו מרשימות, מיוחדות ומוצלחות במיוחד. מנהל האירוע שלכם יעשה כל שביכולתו על מנת לוודא שאתם מגשימים את מה שרציתם.

נוכל להציע לכם את המנות שהכי מתאימות למזג האוויר, את אופן ההגשה שהאורחים שלכם יעריכו וביחד אתכם נחליט האם החתונה תתקיים בתוך האולם הסגור או בגן הפתוח. כדי לחוש את האביב בחתונה שלכם נוודא שהצמחים ירוקים ורעננים, פורחים ומלבלבים. האורחים שלכם ירגישו כאילו הם נמצאים בלב ליבו של חיק הטבע ואי אפשר יהיה להתעלם מהחיבור לאדמה שיהיה חלק בלתי נפרד ממי שאתם וממה שאתם רוצים להעניק לאורחים שלכם.

אנחנו מציעים מנות גורמה מיוחדות במינן אבל כאלה שמרגישים איתן בנוח ובגובה העיניים. האורחים שלכם ישמחו לטעום דברים חדשים וירגישו שהם נמצאים באולם יוקרתי. עם תחושות כאלה – החתונה חייבת להיות מוצלחת! החופה, השביל, התפאורה – כל אלה יותאמו בדיוק למה שיש לכם בראש עבור הרגעים החשובים והמיוחדים שלכם והאורחים שלכם פשוט יידעו שחשבתם עליהם והיה לכם חשוב שהם ייהנו וישמחו אתכם. אנחנו מזמינים אתכם לראות את האולם ואת הגן, להגיע בקלות ובמהירות מכל מקום ולהבין – שהחתונה המושלמת שלכם פשוט חייבת להיות אצלנו.

נשמח לתת לך עוד פרטים!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה

דילוג לתוכן