חתונות שישי

בשנים האחרונות התקבע פורמט קבוע לאירועים רבים והמוזמנים כבר יודעים בדיוק למה לצפות. הם יודעים שעליהם למהר לסיים את יום העבודה מוקדם מהרגיל, ייתכן והם מוטרדים מהנסיעה בשעות העומס ומחשבים את לוח הזמנים על מנת להגיע בזמן לאירוע. לאחרונה התפתח טרנד שהפך לאופנה חדשה – אירועים בכלל וחתונות בפרט המתקיימים ביום שישי בצהריים והופכים את החוויה כולה למשהו אחר – מרענן יותר, רגוע יותר ומיוחד הרבה יותר.

למה להתחתן ביום שישי?

התשובה הראשונה לשאלה זו היא – מפני שרוב המוזמנים לחתונה לא עובדים ביום שישי. התנועה בכבישים דלילה בהרבה ואין לחץ או מתח בזמן ההתארגנות. ההגעה לחתונה רגועה הרבה יותר וכאשר החתונה מתקיימת באולם בממוקם במרכז הארץ (כמו אמורה אירועים בפתח תקווה, למשל) קל מאד לחשב את הזמן הדרוש להגיע וליהנות.

חתונת שיש צהריים - אמורה אירועים

בנוסף לכך, אי אפשר להתווכח עם העובדה שלשעות הצהריים המוקדמות של יום שישי יש אווירה מיוחדת. השבת שמתקרבת אופפת את המקום והאירוע באווירה נעימה, שלווה ונעימה. החתונה תהיה מוצלחת, מהנה ומרגשת ויהיו מי שירגישו בה כמו באירוע חברתי, כשהם מוקפים בחברים קרובים ואנשים שאיתם מזמן לא התראו. גם החזרה הביתה תהיה נינוחה ונעימה וכניסת השבת תיראה כהמשך טבעי להתרוממות הרוח והנפש איתה חוזרים המוזמנים מהחתונה.

איפה לארגן חתונת שישי?

אמורה אירועים ממוקם באזור התעשייה סגולה, בפתח תקווה. קרוב לצירי תנועה ראשיים ובלי להיכנס למרכז העיר הסואן – מיקום מושלם לאולם אירועים. אמורה אינו סתם אולם אלא בית לאירועים, כי כך בדיוק ירגישו החתן והכלה הנרגשים – נינוחות, שלווה וחיבור מושלם לכל ההיבטים שחשובים להם בחתונה – עיצוב, התאמת האולם למספר המוזמנים, האוכל המשובח והייחודי והאווירה שתואמת בדיוק את מה שהם חלמו ורצו בחתונה שלהם.

מי שמארגן חתונה צריך להגיע לאולם מדי פעם כדי להיפגש עם מנהל האירוע או עם עובדי האולם וביחד יתקבלו ההחלטות החשובות שיעצבו את החתונה. זו הסיבה שאווירת הבית כל כך חשובה ומהווה את החזון של בעלי אמורה אירועים. החתן והכלה, כמו גם בני המשפחה שלהם צריכים להגיע לאולם ולהרגיש בבית. להרגיש שהגיעו למקום שבו הם מתקבלים בשמחה ובאהבה ושהם חשובים ורצויים בו. כל בקשה שלהם תמולא או תיבדק, החלומות שלהם יתגשמו וכל מי שיהיה נוכח בחתונה יידע שככה בדיוק הם רצו להתחתן.

בואו להציץ – ותתאהבו!

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מאמורה אירועים. מהאווירה, מהאולם, מאפשרויות העיצוב וכמובן מהאוכל המיוחד. ביקור קצר יספיק לכם כדי להתאהב ולבחור באמורה אירועים – בתור הבית של החתונה שלכם!

נשמח לתת לך עוד פרטים!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה

דילוג לתוכן