10 טיפים לבחירת אולם אירועים

בבחירת החתן או הכלה אנחנו לא יכולים לעזור לכם, אבל בכל יתר הדברים הנוגעים להפקת אירוע מושלם אנחנו בהחלט יכולים! ולא רק לגבי חתונות, מתחם האירועים AMORE הוא הבחירה המושלמת, המעוצבת, הטעימה והנוחה ביותר לכל סוגי האירועים, פרטיים או עסקיים. אז רק כדי לתת לכם צ'ק-ליסט שתוכלו לדעת שבאמת בחרתם במקום המתאים, הרי לכם 10 טיפים לבחירת אולם אירועים.

1. Location, Location, Location

כן, אין מה לעשות, המיקום הוא ללא ספק אחד השיקולים המנצחים בבחירת אולם אירועים. ככה זה לגבי שוק הנדל"ן וכך זה גם בתחום האירועים, למיקום הגיאוגרפי שתבחרו תהיה השפעה מכרעת על שיעור המגיעים לאירוע שלכם וגם על האם האורחים שלכם יגיעו חיוביים ועם אנרגיות לחגוג או עצבנים ומותשים אחרי נסיעה ארוכה.

אולם אירועים המציע מיקום מרכזי ונוח להגעה מכל רחבי איזור המרכז ואווירה אורבנית מנצחת, אך מצד שני אינו ממש בלב תל אביב עם כל הפקקים המגיעים יחד עם זה, הוא בחירה חכמה והתחלה מצוינת לקראת אירוע מעולה.

2. גודל האולם

חשוב להתאים את גודל אולם האירועים לכמות המשתתפים שאתם צופים שיגיעו. יש לכך השפעה על האווירה באירוע ועל תחושת ה"זרימה" בו. אולם ענק עם מעט משתתפים ייצר אווירה מוזרה ומרוחקת ולחלופין אולם צפוף שבו אין מקום לזוז מרוב אנשים ומחסור במקום, הוא ערובה לכישלון ולאורחים לא מרוצים. כלל אצבע יעיל הוא לבחור אולם שיכול להכיל כמה עשרות אנשים מעל הכמות שאתם מצפים לה.

3. אוכל מצוין ומקורי

האוכל תמיד היה ותמיד יהיה מרכיב חשוב ביותר לגבי כל אירוע – מחתונה ועד ברית, מהשקת מוצר ועד כנס לקוחות. אם האוכל טעים, מקורי, מגוון וזמין, אתם כבר הרבה יותר קרובים להצלחה ולאירוע שידברו עליו עוד הרבה אחרי שיסתיים. חשוב ללכת לטעימות לפני סגירת החוזה עם אולם האירועים.

מומלץ לבחור אוכל שהוא כמובן טעים ומגוון, אך שימו לב גם למקוריות. בשוק האירועים, נפוץ לראות את אותן מנות חוזרות על עצמן באולמות שונים, לכן כדי לתת לאורחים שלכם חוויה של "וואו" גם בגזרה הקולינרית, העדיפו מקום המציע תפריט מקורי, חדשני ויצירתי. "גורמה בגובה העיניים" היא פילוסופיה גסטרונומית מוצלחת מבחינה זו.

4. המלצות אמיתיות

"אין חכם כבעל ניסיון" היא אימרה הנכונה גם לגבי בחירת אולם אירועים. מבחינת טיפים לבחירת אולם אירועים, רצוי לשמוע המלצות אמיתיות של לקוחות קודמים שעשו במקום אירוע ויצאו מרוצים. כך ניתן גם לשמוע על דברים שאותם בעלי אירועים היו עושים אחרת, רעיונות לשדרוג וכיוצא באלו. אולם איכותי המכבד את עצמו לא יחשוש לתת לכם לדבר עם לקוחות קודמים.

5. מחיר ועמידה בתקציב שלכם

התקציב הוא שיקול מהותי לגבי כל האירוע שלכם וכמובן לגבי בחירת אולם האירועים. אתם צריכים לקבל את מה שאתם רוצים ולהיות מסוגלים להרים את אירוע החלומות שלכם, אבל גם לשלם מחיר הגון המותאם למחירי השוק ולא לשלם פרמיה מיותרת. בצעו סקרי שוק כדי להבין על אלו סכומים מדובר באזור הגיאוגרפי הרלוונטי ובעונה של האירוע שלכם. כמו כן, חשוב להתנהל נכון כלכלית, לקבוע תקציב כולל לאירוע ותקציבי משנה למרכיבים השונים שלו ולבחור מקום שיאפשר לכם לעמוד בתקציב הזמין לרשותכם – אין צורך לשבור את הבנק בשביל אירוע…

6. תשתיות בידור ואווירה באולם

עם הטכנולוגיות הזמינות היום לתחום האירועים, אתם רוצים לבחור אולם אירועים שיש לו התשתיות הטובות והחדשניות ביותר בהקשר זה. הכוונה היא למשל למערכות תאורה משוכללות לשדרוג האווירה בכל רחבי האירוע שלכם. כמו גם מערכת הגברה איכותית וורסטילית המתאימה באופן מושלם לקבלת הפנים, לזמן הארוחה, לטקס, לריקודים כמובן ולכל צורך אחר. בנוסף, מומלץ שתהיה במקום אפשרות להקרנת תכני וידאו ושאר תשתיות טכנולוגיות  עבור צרכי בידור ואווירה.

7. העיצוב יוצר אווירה וקובע את "כיוון" האירוע

כמו לגבי מכלול היבטים בחיים, למראה החיצוני יש חשיבות – הן אסתטית והן טכנית ותפעולית. אולם אירועים מעוצב באופן אישי המתאים למהות האירוע שלכם ולכם כבעלי האירוע משפיע רבות על האווירה הכוללת באירוע ועל ה"כיוון" אליו כל האירוע יילך מבחינת אנרגיות, השתתפות, הנאה וכו'. כך למשל, קונספט עיצובי המשלב בצורה איכותית ואסתטית בין הנוף האורבני והאנרגיות המקפיצות שלו לבין אי מבודד וקסום שכאילו נמצא במרחב כפרי פסטורלי, מהווה בחירה מקורית ומרשימה ביותר.

8. נגישות ונוחות השימוש במתחם

כשאתם בוחרים מקום לאירוע שלכם, אתם רוצים שכל המשתתפים יוכלו להגיע וליהנות באופן מלא ועד כמה שאפשר נטול מגבלות. לכן רצוי לתת את הדעת על נושא הנגישות ולוודא שאולם האירועים שאתם בוחנים נגיש לבעלי מוגבלויות ושהוא נוח לשימוש ולחגיגות באופן כללי.

9. כשרות האוכל והאולם

נקודה זו בטיפים לבחירת אולם אירועים היא כמעט מובנת מאליה, אך אנו מציינים אותה כי היא חשובה – בכל זאת אנו חיים בישראל ונושא הכשרות הינו מהותי לרבים מאוד בציבור. וודאו כי מתחם האירועים שאתם בודקים כשר מבחינת האוכל וכל ההיבטים הרלוונטיים. אתם לא רוצים שאחד האורחים יתבאס ולא יאכל כלום או יבטל הגעה רק בגלל שיקולי כשרות.

10. יחס אישי ושירות מקצועי ללא פשרות

באירועים יש המון מרכיבים והמון גורמים שחייבים להתחבר כדי ליצור מוצר מושלם, זורם ומהנה. לכן אתם חייבים להרגיש שאולם האירועים נותן לכם יחס אישי ורגיש לצד שירות מקצועי ללא פשרות ולאורך כל הדרך, עם שליטה במצב ועם תכנית אירוע ברורה המוכוונת להצלחה מלאה של כל מרכיבי ושלבי האירוע.

שיהיה לכם מזל טוב ובהצלחה,

אנחנו מחכים לכם באולם האירועים AMORE בפתח תקווה.

נשמח לתת לך עוד פרטים!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה

דילוג לתוכן