חתונה שנייה ב-AMORE תתחילו את פרק ב' בצורה מושלמת

לא אחת, זוגות המגיעים אלינו לחתונה שנייה, קרי חתונה של זוגיות שהיא פרק ב' עבור הזוג המאושר והמתרגש, הם דווקא זוגות שהרבה יותר יודעים מה הם רוצים ומחפשים מהחתונה שלהם. זוגות מגובשים שבאים כדי לחגוג בצורה איכותית ויוקרתית את אהבתם ואת יציאתם המשותפת לפרק חדש בחייהם, דווקא בגלל המשמעות הנוספת של חתונה שניה. לכן אנחנו באולם האירועים AMORE אוהבים להפיק חתונות "פרק ב" ומציעים לזוגות שלנו אולם מהמם, מעוצב בקפידה ועם התאמה אישית מלאה לחגיגת אהבה מושלמת!

חגיגת אהבה לא פחות מושקעת מהפעם הראשונה (ואולי אפילו יותר…)

העובדה שמדובר על חתונה שניה, אין משמעותה כמובן שהיא צריכה להיות פחות מושקעת וחגיגית מהחתונה הראשונה בקשרי הזוגיות הקודמים של הזוג המאושר שעכשיו מגיע למתחם האירועים אמורה כדי להתחתן. אנו מאמינים שגם חתונות פרק ב' צריכות להיות מושקעות ומלאות במלוא מובן המילה. למעשה, חתונה שניה היא במקרים רבים אפילו יותר מושקעת ובוטיקית, זאת מכיוון שהזוגות מבוגרים יותר, מגובשים יותר וגם יכולים להגיע לחתונה שלהם מבוססים יותר כלכלית – כך שהם יכולים להרשות לעצמם להפיק את חתונת החלומות שלהם, במיקום המושלם ומבלי להתפשר על מרכיבים יוקרתיים.

מתחם האירועים AMORE מושלם עבור חתונה שניה, בדיוק בגלל שזהו מתחם שאינו כמו אפשרויות אחרות של אולמות אירועים או גני אירועים במרכז. באמורה פתח תקווה אתם מקבלים אווירה ייחודית מהעיצוב, דרך האוכל ועד שילוב מרכיבי האירוע היוצר חוויה יוקרתית, בוטיקית ובלתי נשכחת.

מתחם האירועים אמורה מציע 2,000 מ"ר של אולם נשפים בסגנון אורבני מודרני מרהיב, רחבת כניסה נעימה ומעוטרת בירוק ומרכיבי אירוע ברמה הגבוהה ביותר – קולינריה שהיא עולם ומלואו, עיצוב מוקפד ויוקרתי, מערכות מולטימדיה ותאורה משוכללות ובעיקר המון יחס מקצועי והתאמה אישית עבורכם.

מאפיינים נפוצים של חתונות פרק ב'

זוגות רבים הנמצאים בפרק ב' של הזוגיות שלהם ומחליטים להתחתן או להפיק מסיבת זוגיות מרהיבה, באים אלינו בדיוק בגלל הייחודיות והיוקרה שאנחנו ב-AMORE מציעים, הם באים אלינו בזכות העובדה שאנחנו מאפשרים להם להפיק את החתונה המושלמת לשלב זה בחייהם ובזוגיות שלהם.

כאמור, הזוגות המגיעים לחתונה שניה יהיו לרוב מגובשים יותר, בהיבט החיובי של כך, הם מגיעים מפוקחים ומאוהבים, יודעים מה הם רוצים וצריכים, יודעים את מי הם רוצים להזמין וגם יותר שולטים ברשימת המוזמנים ויודעים מה הם רוצים מהחתונה שלהם. אנחנו כאן כדי לנווט, לייעץ וכמובן להפיק את כל האירוע לכדי שלמות בלתי נשכחת.

לא אחת, חתונה שניה תהיה אינטימית יותר מחתונה ראשונה של זוג צעיר, אלו חתונות שמחות ומלאות באווירה מיוחדת של חגיגת אהבה. המוזמנים יכולים בהחלט להיות מעט מבוגרים יותר מהחתונה הראשונה, במקרים רבים יש גם ילדים של בני הזוג שמגיעים לחגוג יחד את התפתחות המשפחה המורחבת שלהם ובאופן כללי אלו אירועים המאופיינים באווירת בוטיק, יוקרה והקפדה על הדברים החשובים באמת – עיצוב מרהיב ויוקרתי, אוכל מדויק, עשיר ומקורי, מוזיקה מעולה ונעימה, מיקום מנצח ובניית חתונה שהיא תמונת האהבה המושלמת והחגיגית ביותר עבור הזוג המאושר והמיוחד – הזוג שאתם!

חושבים באיזה סגנון להפיק את החתונה השנייה שלכם? מחפשים מקום יוקרתי ובוטיקי לחתונת פרק ב'? מתחם האירועים AMORE הינו מושלם לאירועים אלו ונשמח מאוד לארח אתכם אצלנו.

נשמח לתת לך עוד פרטים!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה

דילוג לתוכן