ארגון ברית – כל מה שנדרש לאירוע מוצלח

ברית היא אירוע מיוחד במינו שיש בו הרבה שמחה והתרגשות – הצטרפותו של תינוק חדש למשפחה. ישנן משפחות שמציינות את הברית ביום השמיני לחייו של הרך הנולד ובאירוע גם יתקיים טקס המילה וישנן משפחות שמעדיפות לקיים אירוע בשלב מאוחר יותר, לאחר התאוששותם של האם והתינוק מהלידה. על מנת שהאירוע, המתקיים ביום השמיני אחרי הלידה יהיה מוצלח, משמח ומהנה חשוב מאד להתחיל בארגונים כבר לפני הלידה. מכיוון שמדובר באירוע מעט שונה מאירועים אחרים – קל לוודא שמזמינים או סוגרים את כל הדברים הדרושים מבעוד מועד ואז נשאר מעט מאד לעשות אחרי הלידה עצמה. אז מה חשוב לארגן ולהכין לקראת הברית?

הזמנת מוהל

חשוב ליצור קשר עם מוהל מוסמך כבר ביום הלידה. ראשית מפני שלא תמיד ברור מאליו באיזה יום יש לקיים את טקס המילה וגם על מנת לוודא שהמוהל הרצוי פנוי באותו היום. מכיוון שאי אפשר להזמין מוהל זמן רב מראש – חשוב לפחות ליצור קשר ולקבוע את המועד הדרוש מיד אחרי הלידה.

כרית לתינוק

ייתכן ואולם אירועים שמקיים אירועי בריתות (כמו אמורה אירועים בפתח תקווה) יאפשר השאלת כרית לבנה ויפה לאירוע בלי שההורים יצטרכו לרכוש או לחפש בעצמם. הכרית צריכה להיות גדולה דיה כך שהתינוק הרך יוכל לשכב עליה בנוחות ובצורה בטוחה.

כיסא סנדק

גם זה פריט חשוב מאד שכדאי לוודא שקיים באולם. באמורה אירועים יודעים שחשוב להקל כמה שיותר על ההורים שזה עתה נולד להם תינוק ולכן מחזיקים דרך קבע כיסא סנדק נקי, מטופח ומהודר במיוחד עבור אירועי בריתות. חשוב לוודא שיש יותר מכיסא אחד במידה וייתכן ובאולם יתקיימו שני אירועי ברית באותו היום.

בחירת שעת האירוע

במקרים רבים אירועי בריתות מתקיימים בשעות הצהריים, מה שהופך אותם לקלילים ונעימים מאד. בזכות עובדה זו גם התפריט כבר מובנה מראש – מה שחוסך הרבה מאד התעסקות מצד ההורים. אפשר לסמוך על בעלי האולם שיציעו את התפריטים שהכי מתאימים על סמך הניסיון שלהם באירועים דומים. אמורה אירועים מתאים במיוחד לאירוע ברית בזכות הקרבה שלו לכבישים ראשיים ולהגעה מכל אזור המרכז – גוש דן, השרון, השומרון ומישור החוף.

מזכרות לאורחים

מכיוון שעבור לא מעט הורים אירוע הברית הוא אירוע מיוחד במינו, הם מצטיידים מראש במזכרות שיחולקו לאורחים ויישארו בידיהם כמזכרת מהשתתפותם בשמחה.

בגדים נוחים לתינוק

מומלץ במהלך האירוע שלא להלביש את התינוק בבגדים מסורבלים על מנת שיהיה קל לפשוט אותם בטקס המילה. חשוב להגיע עם כל הציוד הדרוש עבורו – בגדים להחלפה, שמיכה חמה, מוצץ, בקבוק ומשחת הרגעה על פי הנחיות המוהל. אמורה אירועים מציעים חדר נפרד שבו אפשר לאחסן את החפצים בנוחות ובצורה נגישה.

הכי חשוב – לסמוך על האולם

כשמארגנים ברית במקום עם ניסיון רב כמו אמורה אירועים – אפשר להיות בטוחים שנמצאים בידיים טובות!

נשמח לתת לך עוד פרטים!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה

דילוג לתוכן