חתונות חורף

זוגות רבים שנמצאים לפני תקופת ארגון החתונה שלהם לא שוקלים כלל את האפשרות של חתונה במהלך עונת החורף. הדעה הרווחת היא שחתונה מוצלחת, מהנה ובלתי נשכחת אפשר לארגן אך ורק במהלך הקיץ, כששעת השקיעה מאוחרת, מזג האוויר חם והראות טובה. לחתונה בחורף יש הרבה מאד יתרונות ומומלץ לכל זוג לשקול אותם היטב לפני שיקבל את ההחלטה החשובה. להלן כמה פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון במידה ומתלבטים בנוגע למועד החתונה:

אמורה - חתונות בחורף
  • זמינות – מכיוון שברירת המחדל של הזוגות היא חתונה במהלך הקיץ – הרי שיהיה זה קל מאד למצוא תאריך פנוי באולם זה או אחר דווקא במהלך החורף. הבחירה תהיה מגוונת ואפשר יהיה להתלבט בנוגע ליום בשבוע.
  • מחיר – עד שחתונות החורף תהפוכנה למיוחדות ומבוקשות – המחיר לאירועים במהלך החורף נחשב לנמוך יותר וכך מי שמחפש מחיר ידידותי שיתאים לתקציב שלו יוכל למצוא מועד מתאים בין דצמבר למרץ.
  • אווירה מיוחדת – גם אם יורד גשם וגם אם קר – האולם יהיה מחומם ונעים והאווירה תהיה מזמינה מאד. אין כמו לעבור ממזג האוויר הקר והגשום שבחוץ היישר אל האווירה החמימה והמשפחתית שבתוך האולם.
  • מראה ייחודי – גם אם השמש לא זורחת, האוויר הנקי והצלול יספק לזוגות תפאורה לא פחות ממושלמת של עננים, טיפות של גשם, נסיעה מעניינת בקצת בוץ ואולי אפילו – קשת בענן.

איפה כדאי לארגן חתונת חורף?

בדיוק בשביל המתלבטים – הוקם אמורה אירועים, בית לאירועים הממוקם באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה. במרחק נסיעה קצר מכל מקום במרכז הארץ, בסמיכות לצירי תנועה ראשיים – ממוקם האולם שחרט על דגלו את הסיסמה בית לאירועים – כדי להוות את הבית של החתונה שלכם!

כשקר וגשום בפנים – בתוך האולם של החתונה שלכם יהיה חם ונעים! האווירה תהיה משפחתית וחברית, ריח של אוכל חם ומשובח ירחף באוויר ואף אחד כלל לא יזכור את הקור שבחוץ. המשפט המוכר קר בחוץ וחם בפנים מאפיין כל פינה באולם אמורה אירועים ומה שבזכותו החום יהיה כל כך מורגש יהיה האפשרות של כל חתן וכלה להתאים את החתונה שלהם בדיוק למה שהם רצו, חלמו וקיוו.

חתונות חורף - אמורה

כשהאולם מחומם, מתאים למוזמנים ומעוצב בדיוק כמו שהלקוחות רוצים – אלה בדיוק הדברים שבזכותם האירוע יהיה מושלם, ללא קשר למזג האוויר ששורר בחוץ. אנחנו מזמינים גם אתכם לתכנן חתונת חורף מושלמת, אותה חתונה מושלמת שחלמתם עליה, בלי קשר לעונות השנה.

חתונה מושלמת – גם בחורף!

איך שמפיקים את החתונה – זה מה שיהפוך אותה למוצלחת, בלתי נשכחת ומושלמת. מזג האוויר לא חייב להיות פרמטר להצלחה. אם בצעת הנישואין התקיימה בחודשי הקיץ או בתקופת החגים – אין טעם להמתין כל כך הרבה זמן עד הקיץ הבא. בזכות החורף הממשמש ובא – החתונה שלכם תהיה מוצלחת ומיוחדת!

נשמח לתת לך עוד פרטים!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה

דילוג לתוכן